Kohmann InLine Printchecker

Kohmann InLine Printchecker

    Inline PrintChecker kvalitātes kontroles sistēma lokāmās - līmējamās mašīnas līnijā
    Apdrukātu kartona sagatavju un citu apdrukātu produktu kontrolei un inspekcijai, kā papildsekcija uzstādīšanai ražošanas līnijā.

  • 1.00€

  • Ex Tax: 1.00€

Inline PrintChecker - tā ir jau esošajā lokāmajā - līmējamajā mašīnā iebūvējama sistēma apdrukātu kartona sagatavju operatīvai kvalitātes pārbaudei un defektu atklāšanai saskaņā ar apstiprināto paraugu, ieskaitot drukas defektus, materiāla virsmas defektus un izciršanas kļūdas. Brāķētās kartona sagataves tiek izgrūstas no plūsmas, informācija par brāķi tiek ierakstīta datu bāzē, atskaites tiek ģenerētas automātiski. Inline PrintChecker ļauj izvairīties no situācijas, kad sajauktas dažādu partiju sagataves (attēls, forma), kontrolē krāsu gammu, smērējumus, dažādus kodu veidus, problēmas ar krāsu uzklāšanu - toņu dažādību u.c.

Inline PrintChecker sekciju uzstāda pēc lokāmās - līmējamās mašīnas pašpielicēja, vakuumsiksna nodod caur sekciju sagatavi tālāk, kamera EyeC, kas atrodas apakšā, veic inspekciju, kartona sagataves, kas neatbilst etalonam, izsviedējsistēma izmet no plūsmas.